NIGDY WIECEJ BEZ TWOJEGO ELEMENT Il y a 12 produits.

one battery

MOC 18V – 2.0 Ah

Max. moc w długim okresie

SZYBKIE ŁADOWANIE

100% w 30 min.

AUTONOMIA

1 ładowanie akumulatora = około 1000 nitów

WSKAŹNIK NAŁADOWANIA

Zawsze gotowy do użycia

PŁASKA KONSTRUKCJA

Ekstremalna stabilność

one battery

Koniec z marnowaniem czasu na obsługę elastycznych węży lub na szukanie rozwiązań w celu uzyskania dostępu do obszaru roboczego. Narzędzia ELEMENT sprawiają, że jesteś niezależny i mobilny w swojej pracy, masz dużą swobodę ruchów. Ich kompaktowa konstrukcja pozwala wślizgnąć się w najmniejsze obszary i zapewnia maksymalną elastyczność.

one battery

ERGONOMIA, KTÓRA MAKSYMALIZUJE KOMFORT UŻYTKOWNIKA I PRODUKTYWNOŚĆ

Ponieważ ergonomia ma bezpośredni wpływ na zapobieganie zaburzeniom układu mięśniowo-szkieletowego, narzędzia ELEMENT zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort pracy. Lekka waga i wygodny uchwyt zapewniają doskonałą przyczepność narzędzia, zwiększają wydajność przy minimalnym wysiłku fizycznym.

one battery

PROSTOTA OBSLUGI JEDNĄ RĘKĄ

Rozpoczęcie pracy narzędziami ELEMENT jest natychmiastowe, proste i intuicyjne. Pojedynczy spust wykonuje pełny cykl operacji nitowania, zaciskania lub wykrawania bez wysiłku. Narzędzie natychmiast powraca do pierwotnej pozycji po operacji. Znaczna oszczędność energii i czasu przy operacjach seryjnych i szybkich wdrożeniach.

one battery

Wyjątkowy design narzędzi ELEMENT pozwala stabilizować je szybko do góry nogami w miejscu użycia lub w obszarze roboczym, dzięki perfekcyjnemu rozkładowi masy i unikalnemu rozmiarowi podstawy umieszczonej na głowicy narzędzia.

Odkryj pełną ofertę