Narzędzia do nitonakrętek

Proponujemy różne modele profesjonalnych narzędzi do wykonywania połączeń przy pomocy nitonakrętek: od urządzeń ręcznych, po akumulatorowe czy pneumatyczne nitownice — wybór zależy od Ciebie i twoich potrzeb!

Dla osób zainteresowanych nitowaniem na mniejszą skalę proponujemy ręczne nitownice, które ułatwiają prace remontowe bądź drobne zadania konstrukcyjne. W szczególności przydatne mogą się okazać ręczne narzędzia zapadkowe do nitonakrętek, pozwalające na działanie w trudno dostępnych miejscach.

W przypadku zapotrzebowania na częste wykonywanie tego rodzaju połączeń warto postawić na nasze nitownice akumulatorowe bądź hydrauliczno-pneumatyczne, które idealnie sprawdzą się w pracach budowlanych czy szeroko pojętym przemyśle.

Dzięki specjalnym adapterom na wkrętarkę można również poradzić sobie z montażem nitów zrywalnych oraz nitonakrętek w przygotowanych wcześniej otworach. Warto więc mieć pod ręką taki adaptor nitujący, ponieważ trudno czasem przewidzieć, kiedy będzie trzeba solidnie połączyć różnego rodzaju elementy.


Narzędzia do nitonakrętek  Istnieje 24 produktów