Kotwy chemiczne
W firmie Scell-it, która swoją siedzibę posiada w Krakowie, oferujemy solidne mocowania, wykorzystujące technikę chemicznego przytwierdzania kotew, np. do fragmentów obciążonych siłami rozciągającymi, m.in. w przypadku spękanego betonu. Nasze produkty znajdą zastosowanie również w obszarach narażonych na ekstremalne warunki, stąd też w ofercie nie mogło zabraknąć produktu, jakim jest vinyloestrowa masa kotwiąca.
Oprócz niej posiadamy również poliestrowe kotwy chemiczne, jak i epoksydowe, epoksyakrylowe czy także hybrydowe. Nasza chemia do mocowania kotew jest także odporna na wysokie temperatury oraz inne, niekorzystne czynniki zewnętrzne, dlatego sprawdza się w miejscach odsłoniętych oraz często użytkowanych.
Montaż za pomocą kotew w postaci wiążącej zaprawy chemicznej pozwala na osiągnięcie trwałego połączenia odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Nasze kleje dwuskładnikowe do kotwienia można stosować m.in. w konstrukcji elementów mostów czy stadionów, w przypadku mocowania poręczy, barierek oraz do wszelkich elementów stale obciążonych bądź narażonych na okresowo występujące naprężenia.
Kotwy chemiczne Istnieje 29 produktów
DOZOWNIK DO WYTŁACZANIA - SERIA INNOWACJI
Ref : EASYPUSHSIŁA POMNOŻONA X20 Znacznie zmniejsza wysiłek wymagany do wytłaczania. 10 kg nacisku łatwo wywieranego ręką generuje do 200 kg siły wyciskania. Ochrona & Ergonomia Jedna ręka wystarczy, aby płynnie obsługiwać uchwyt lub spust, pozostawiając drugą w pełni dostępną do precyzyjnego prowadzenia wytłaczania.
Zastosowanie : Kotwienie w betonie trzpieni gwintowanych od M8 do M24. Z TAMIS z nylonu w cegłach otworowych.
Praktyczna Gotowa mieszanka żywicy i utwardzacza potrzebna do instalacji Ekonomiczna Pojedyncze mocowanie Wydajna Wytrzymałość porównywalna z żywicą
Kotwa chemiczna epoksydowa ekstremalne warunki
Ref : PUREPROŻywica epoksydowa Zastosowanie : Kotwienie trzpieni gwintowanych od M8 do M30 ocynkowanych i ze stali nierdzewnej A4-70 w betonie, w betonie zbrojonym i kamieniu naturalnym. Kotwienie prętów zbrojeniowych od Ø8 do 32 mm.
Zastosowanie : Kotwienie w betonie trzpieni gwintowanych od M8 do M24. Kotwienie w cegle pełnej i otworowej od M8 do M16.
Kotwa chemiczna epoksyakrylowa
Ref : V-PRO 7Zastosowanie : Kotwienie w betonie trzpieni gwintowanych od M8 do M24. Kotwienie w cegle pełnej i otworowej od M8 do M16.
Do użycia z: Kotwienie trzpieni gwintowanych od M8 do M30 ocynkowanych i ze stali nierdzewnej A4-70. Kotwienie prętów zbrojeniowych od Ø8 do 32 mm. Kotwienie prętów zbrojeniowych od Ø8 do 25mm.
Kotwa chemiczna vinyloestrowa zimowa -20°C
Ref : X-PRO-ZŻywica vinyloestrowa bez styrenu wersja zimowa Zastosowanie : Kotwienie trzpieni gwintowanych od M8 do M30 ocynkowanych i ze stali nierdzewnej A4-70 w betonie, w betonie zbrojonym i kamieniu naturalnym. Kotwienie prętów zbrojeniowych od Ø8 do 32 mm. Przedłużanie zbrojenia Ø8 do 25mm.
Kotwa chemiczna hybrydowa zastosowanie sejsmiczne
Ref : X-BRIDŻywica hybrydowa vinyloestrowa / uretanowa bez styrenu Kotwienie trzpieni gwintowanych M8 do M30 ze stali ocynkowanej i stali nierdzewnej A4-70 Kotwienie prętów zbrojeniowych od ø8 do 32 mm Możliwe zastosowanie w warunkach sejsmicznych
Dozownik do żywic profesjonalny
Ref : VI-P215Do wyciskania żywic od 280 do 310 ml.waga : 750 gsiła : 2 500 Nwymiary : LxH = 355x60 mm
Dozownik do żywic profesjonalny
Ref : VI-P380Do wyciskania żywic od 380 do 420 ml.waga : 1,20 kgsiła : 4 500 Nwymiary : LxH = 320x80 mm
Dozownik do zywic profesjonalny
Ref : VI-P385Do wyciskania żywic od 385 ml. waga : 1,30 kg siła : 4 000 N
Akumulatorowy dozownik do zywic 280-310 ml
Ref : VI-P300BDo wyciskania żywic od 280 do 310 ml Opis Długi czas pracy baterii Wodoszczelny Bez wysiłku Regulacja prędkości wyciskania Dioda LED podświetla miejsce montażu Dostarczany w walizce Dane techniczne : waga : 1.32 kg czas ładowania : 60 min zakres prędkości : 2-8 mm/s siła : 2 900N wydajność baterii : około 30 kartridży 7.4V/1.3Ah LI-Ion akumulator / LED 2 bateriami:VI-P300B-2
Akumulatorowy dozownik do żywic 380-420 ml
Ref : VI-P420BDo wyciskania żywic od 380 do 420 ml Opis Wydajny akumulator Wodoszczelny Bez wysiłku Regulacja prędkości wyciskania Dioda LED podświetla miejsce montażu Dostarczany w walizce Dane techniczne waga : 1.68kg czas ładowania : 60 min zakres prędkości : 1-5.4 mm/s siła : 4 500N 7.4V/1.3Ah LI-Ion akumulator / LED
Trzpień gwintowany z uchwytem sześciokątnym - stal ocynkowana
Ref : MTrzpień gwintowany z uchwytem sześciokątnymKońcówka mieszającaDo użycia z fiolkami szklanymiUchwyt sześciokątnyUmożliwia szybkie wkręcanie.Klucz sześciokątny dostępny w każdym opakowaniu.Nakrętki i podkładki dołączone
Produkty
Newsletter
© Scell-it 2015. tous droits réservés - Création de site Lemon Interactive - Mentions légales
Scell - it | Klej dwuskładnikowy, zaprawa chemiczna, masa kotwiąca poliestrowa