KOTWY CHEMICZNE

W firmie Scell-it, która swoją siedzibę posiada w Krakowie, oferujemy solidne mocowania, wykorzystujące technikę chemicznego przytwierdzania kotew, np. do fragmentów obciążonych siłami rozciągającymi, m.in. w przypadku spękanego betonu. Nasze produkty znajdą zastosowanie również w obszarach narażonych na ekstremalne warunki, stąd też w ofercie nie mogło zabraknąć produktu, jakim jest vinyloestrowa masa kotwiąca.

Oprócz niej posiadamy również poliestrowe kotwy chemiczne, jak i epoksydowe, epoksyakrylowe czy także hybrydowe. Nasza chemia do mocowania kotew jest także odporna na wysokie temperatury oraz inne, niekorzystne czynniki zewnętrzne, dlatego sprawdza się w miejscach odsłoniętych oraz często użytkowanych.

Montaż za pomocą kotew w postaci wiążącej zaprawy chemicznej pozwala na osiągnięcie trwałego połączenia odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Nasze kleje dwuskładnikowe do kotwienia można stosować m.in. w konstrukcji elementów mostów czy stadionów, w przypadku mocowania poręczy, barierek oraz do wszelkich elementów stale obciążonych bądź narażonych na okresowo występujące naprężenia.


Kotwy chemiczne  Istnieje 29 produktów