Narzędzia wspierające
sprzedaż

Szkolenia, dokumentacja, odpowiedzi techniczne itp.

Wykorzystujemy całą naszą wiedzę, aby codziennie wspierać naszych klientów aby udzielać im jasnych, precyzyjnych odpowiedzi na ich pytania.

katalog

Ogólny katalog Scell-it®, publikowany co 2 lata,
jest prawdziwą skarbnicą elementów złącznych.

Całe serie produktów Scell-it® są prezentowane z jak największą liczbą parametrów i danych technicznych, aby pomóc naszym dystrybutorom, którzy są w codziennym kontakcie z naszymi użytkownikami.

nasze wsparcie
techniczne

Nadążanie za zmieniającymi się przepisami, innowacjami technologicznymi i najlepszymi praktykami może być trudne.

Przy pomocy notatek technicznych NASZE WSPARCIE TECHNICZNE, Scell-it zapewnia jasne, precyzyjne i istotne odpowiedzi, które pomogą Ci zaprowadzić klientów do produktów, które najlepiej spełniają ich potrzeby.

szkolenie

Scell-it dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom zdobycie wiedzy potrzebnej do jak najlepszego wykorzystania naszych produktów, niezależnie od tego, czy jest to sprzedaż bezpośrednia czy online.

Szkolenie dla naszych klientów

Z uwagi na to, że dobra znajomość naszych produktów jest niezbędna do rozwoju sprzedaży, oferujemy szkolenia "à la carte" na tematy, które wspólnie opracowujemy. Coraz więcej klientów korzysta z naszej wiedzy technicznej, zarówno w swojej siedzibie, jak i w naszej.

SZKOLENIE

... przekazane w wersji 2.0!

Pomysł polega na przedstawieniu w ciągu 2 minut przeglądu innowacyjnych produktów Scell-it®.

2 minuty, które wystarczą, aby przejść do sedna!

TONI'S TRICKS & TRUCK

Profesjonaliści również potrzebują porad

Toni i jego ciężarówka demonstracyjna są do Twojej dyspozycji przez cały rok, aby pomóc Ci szkolić Twoje zespoły, prezentować nasze innowacje ...

... wszędzie i przez cały czas!

Aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać Twój sprzęt, dowiedz się, na co zwracać uwagę i przeprowadzaj rutynową konserwację, Toni udostępnił swoją wiedzę i doświadczenie w serii filmów internetowych, w których dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o produktach Scell-it.