Nitownica do nitów R300
i narzędzie do nitonakrętek N300

R300

NITOWNICA DO NITÓW NOWEJ GENERACJI
Ø3,0 DO 6,4MM

KOMPAKTOWA I WYTRZYMAŁA

Nitownica R300 została zaprojektowana we Francji przez Scell-it, aby zapewnić optymalny komfort instalacji, nawet w najbardziej ciasnych miejscach. Jej moc pozwala na powtarzalne osadzanie nitów od ø3,0 do 6,4 mm z maksymalną łatwością i precyzją.

Nitownica R300 występuje w dwóch wersjach: 

w opakowaniu kartonowym lub w walizce. 

Oto nasz najnowszy dodatek do Twojego warsztatu:
film instruktażowy na YouTube, zaprojektowany specjalnie po to, abyś mógł zapoznać się z obsługą naszego narzędzia R300! Nie musisz już męczyć się z instrukcjami papierowymi czy niejasnymi schematami - teraz masz dostęp do klarownych, wizualnych przewodników krok po kroku!

N300
N300T

DWURĘCZNE NARZĘDZIA NOWEJ GENERACJI DO NITONAKRĘTEK M3 - M10

SOLIDNE I KOMPAKTOWE

Narzędzia do nitonakrętek N300 oraz N300T zostały zaprojektowane we Francji przez firmę Scell-it, aby zapewnić optymalny komfort instalacji, nawet w najbardziej ciasnych miejscach. Ich moc pozwala powtarzalnie instalować nitonakrętki z maksymalną łatwością i precyzją.

Narzędzia N300 oraz N300T występują w dwóch wersjach: 

w opakowaniu kartonowym lub w walizce.

Oto nasz najnowszy dodatek do Twojego warsztatu:
film instruktażowy na YouTube, zaprojektowany specjalnie po to, abyś mógł zapoznać się z obsługą naszego narzędzia N300! Nie musisz już męczyć się z instrukcjami papierowymi czy niejasnymi schematami - teraz masz dostęp do klarownych, wizualnych przewodników krok po kroku!