ELEMENT®

Unikalny design
ergonomia i
funkcjonalność

Seria ELEMENT® od SCELL-IT® obejmuje narzędzia ręczne i akumulatorowe, zapewniając użytkownikom kompletne rozwiązania do montażu i mocowania nitów i nitonakrętek.

Design, ergonomia i unikalne funkcje opracowane przez SCELL-IT® w celu poprawy codziennego komfortu pracy użytkowników sprawiają, że te serie narzędzi są natychmiast rozpoznawalne i pomagają wzmocnić przywiązanie profesjonalistów do ich urządzeń.

Nitownice ELEMENT® E-5, E-6 i E-7, E-T oraz narzędzia do nitonakrętek E-8 i E-12 zapewniają wydajne, najnowocześniejsze i niedrogie rozwiązania dla wszystkich potrzeb profesjonalistów z branży obróbki metali, jako alternatywa dla narzędzi pneumatycznych.

Ich dwie nowe młodsze wersje, E-005 i E-008, zapewniają proste i jeszcze bardziej dostępne rozwiązania dla użytkowników, którzy do tej pory używali nitownic ręcznych do montażu metalu za pomocą nitów lub nitonakrętek.

ELEMENT® od SCELL-IT® zawiera również narzędzia instalacyjne, które rewolucjonizują standardy rynkowe i nawyki użytkowników. Dzięki E-007 i E-007-T, metalowe kotwy do montażu płyt gipsowo-kartonowych (typu "Spyder" lub "Spyder Plus" firmy Scell-it lub innych marek, takich jak Molly®) mogą być teraz instalowane na zasilaniu bateryjnym, bez wysiłku i w całkowitym komforcie, co gwarantuje wysokiej jakości rezultaty!