NARZĘDZIA AKUMULATOROWE DO NITÓW I NITONAKRĘTEK ELEMENT

WYDAJNOŚĆ I KOMFORT nieporównywalne z Twoimi narzędziami ręcznymi. Instalacja nitów i nitonakrętek odbywa się teraz BEZ WYSIŁKU, w największym komforcie, co jest GWARANCJĄ JAKOŚCI!

Wymienny akumulator litowo-jonowy 18V2,0 Ah, wspólny dla całej gamy narzędzi ELEMENT, czyni Twoje inwestycje jeszcze bardziej dostępnymi.

 

Podświetlany wskaźnik naładowania pokazuje, kiedy masz baterię gotową do użycia.

 

Chcesz naładować baterię?

Ładuję się szybko, do 100% w zaledwie 30 minut!

Koniec z marnowaniem czasu na obsługę węży lub szukanie rozwiązań umożliwiających dostęp do obszaru roboczego, narzędzia ELEMENT zapewniają niezależność i mobilność w pracy, zapewniając dużą swobodę ruchów. Dzięki kompaktowej konstrukcji łatwo wsuwają się w najciaśniejsze miejsca, zapewniając maksymalną elastyczność.

Ekskluzywna, opatentowana konstrukcja narzędzi ELEMENT umożliwia ich szybką stabilizację w pozycji pionowej lub do góry nogami na obszarze roboczym, dzięki dobremu rozłożeniu ciężaru i unikalnej formie umieszczonej na głowicy narzędzia.

Kim jest Toni & Scell-it?

Jak to nie znasz jeszcze słynnego Toniego? Toni jest szkoleniowcem, sprzedawcą i trenerem Scell-it, firmy specjalizującej się w branży elementów złącznych od ponad 35 lat. Toni pracuje dla Scell-it od 2007 roku, a w różnych odcinkach swojej serii internetowej "Toni's Tricks and Truck" będzie dzielił się z wami swoją wiedzą i know-how na temat elementów złącznych i obsługi narzędzi. W tej nowej serii nauczysz się wszystkich sztuczek zawodowych od jednego z najbardziej znanych na świecie profesjonalistów w dziedzinie mocowań!