Nowa generacja dozownika do wytłaczania, który dba o Ciebie!

Od budowniczych często wymaga się wykonywania bolesnych i powtarzalnych prac, które są uciążliwe dla organizmu, tym bardziej, gdy są one wykonywane przy użyciu nieodpowiedniego sprzętu.

Zadania te mogą prowadzić do zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego (MSD), powodując duże zmęczenie, ból, dyskomfort w ruchu, w dłuższej perspektywie, trudności w wykonywaniu pracy, a nawet trwałe kalectwo.

Wystarczy jednak podjąć odpowiednie działania, aby ograniczyć ryzyko. Dlatego używanie EASYPUSH na budowach oznacza szacunek dla swojego ciała.

To przeprojektowane narzędzie zapobiega bólom stawów i zmniejsza wymagany wysiłek podczas pracy.

EASYPUSH, rezultat ponad 30 lat doświadczenia Scell-it
w mocowaniu chemicznym

Wnikliwa obserwacja profesjonalistów w działaniu podczas aplikacji żywic chemicznych, bardzo sztywnych klejów czy wypełniaczy w kartridżach pozwoliła uwypuklić pewne trudności w wydobyciu materiału z kartridży.

W ten sposób firma Scell-it, we współpracy z renomowanymi projektantami, przeprowadziła znaczące prace badawczo-rozwojowe, co pozwoliło wyjść poza tradycję, wyznaczając nowe standardy w stosowaniu produktów o wysokiej gęstości.

EASYPUSH zwielokrotnia siłę swojego użytkownika 20-krotnie, wynikiem czego jest regularność przepływu i precyzja

W EASYPUSH został przeprojektowany ruch nacisku wywierany przez użytkownika podczas wytłaczania materiału z wkładu. Obrotowy ruch, powszechny w większości pistoletów, zamienia się w delikatny, równoległy ruch translacyjny, zwielokrotniając Twoją siłę 20 razy. 10 kg nacisku ręcznego przekłada się na 200 kg siły wyciskania.

Materiał jest wytłaczany w sposób ciągły i delikatny, zapewnia to równomierne rozprowadzenie, bez wysiłku. Regularność przepływu i precyzja dystrybucji zapewniają jakość profesjonalnych wykończeń.

EASYPUSH: wygodny dozownik ręczny

Temu złagodzonemu ruchowi translacyjnemu towarzyszą również ergonomiczne zmiany w narzędziu:

Obszar chwytania pod uchwytem wkładu zapewnia większą precyzję podczas aplikacji.

Komfortowa i ochronna duża powierzchnia na rękojeści dba o dłoń.

Zmiana położenia tradycyjnego spustu umożliwia obsługę jedną ręką, pozostawiając drugą rękę w pełni dostępną do precyzyjnego prowadzenia wytłaczania.

Odkryj EASYPUSH na filmie