PIERWSZE NA ŚWIECIE ELEKTRONARZĘDZIA
do montażu metalowych kotew do płyt gipsowo-kartonowych

Scell-it zmienia standardy montażu metalowych kotew do płyt gipsowo-kartonowych, wprowadzając na rynek elektronarzędzia E-007 i E-007-T - Opatentowane na całym świecie!


Przy pomocy E-007 i E-007-T można teraz bez wysiłku montować metalowe kotwy do płyt GK z wkrętem lub bez niego (typu „Spyder” lub „Spyder Plus” firmy Scell-it lub innych marek, takich jak Molly®). Komfort i gwarantowana jakości!

Pomysłowy, opatentowany francuski project

Scell-it uważa, że ergonomia produktu jest tak samo ważna jak jego wydajność, marka projektuje swoje innowacje we Francji, w towarzystwie lokalnych partnerów, których umiejętności i wiedza są znane i uznawane. Rezultat: ekskluzywna, opatentowana konstrukcja najbardziej ergonomicznych narzędzi.

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja E-007 i E-007-T zapewnia im intuicyjny chwyt. Ich kompaktowe wymiary i piórkowa waga pozwalają na dotarcie do najciaśniejszych miejsc przez wiele godzin pracy bez zmęczenia.

Narzędzia E-007, podobnie jak reszta narzędzi z serii ELEMENT, ma szereg atrybutów, które szybko uwiodą ich użytkowników.

Wydajne bezszczotkowe silniki zwiększają żywotność narzędzi, poprawiają wydajność i zmniejszają hałas podczas pracy

Kontrolki pokazują poziom naładowania baterii

3 diody LED zintegrowane z głowicą narzędzia zapewniają widoczność najciemniejszych obszarów roboczych, co z kolei zapewnia większą precyzję

Sztywna, wytrzymała i praktyczna walizka, dzięki dedykowanemu połażeniu narzędzia w walizce (dla referencji – 1XBAT), pozwala bezpiecznie zabrać sprzęt na miejsce, wraz z akcesoriami i pudełkiem materiałów eksploatacyjnych Scell-it

Wspólny akumulator aby zoptymalizować flotę narzędzi

Wraz z nową serią narzędzi E-00, Scell-it rozszerza swoją gamę elektronarzędzi 18 V, ponieważ narzędzia do montażu kołków metalowych do płyt gipsowo-kartonowych E-007 i E-007-T pracują z akumulatorami 18 V – 2,0 Ah, które są też używane w narzędziach z gamy ELEMENT Scell-it.

Użytkownik może więc zdecydować się na narzędzie do montażu metalowych kotew z wkrętem E-007, wyposażone w akumulator (E007-1XBAT) oraz uzupełnić swoją flotę narzędzi o narzędzie do montażu metalowych kotew bez wkrętu E-007-T, bez akumulatora (E-007-T-BODY), po niższych kosztach, a następnie podzielić akumulator między 2 narzędzia, zgodnie z ich bieżącą aktywnością! Jeszcze bardziej opłacalna inwestycja! Ponadto akumulator można naładować w zaledwie 30 minut.

Akumulator i ładowarka są również sprzedawane jako akcesoria (symbol: E-BATT i E-CHARG), aby użytkownik zawsze miał akumulator gotowy do użycia.

  • Cały asortyment ELEMENT

Sprawna obsługa posprzedażowa narzędzi gwarancyjnych przez 1 rok

Scell-it nie zapomina o podstawach dla profesjonalnych użytkowników, a mianowicie o posiadaniu floty narzędzi, które są zawsze dostępne i najwyższej wydajności. Dla tego, seria narzędzi ELEMENT jest objęta gwarancją na 1 rok, a serwis posprzedażowy Scell-it dba o swoich klientów z profesjonalnymi zobowiązaniami: wysłanie potwierdzenia odbioru narzędzia, wsparcie gwarancyjne lub szybki kosztorys naprawy, zwrot naprawionego narzędzia po akceptacji kosztorysu w najkrótszym możliwym czasie. Szybkość i rzetelność interwencji gwarantuje szybki zwrot sprzętu w idealnym stanie technicznym.

Stron internetowa Scell-it zapewnia również łatwy dostęp do schematów narzędzi i oferuje dystrybutorom możliwość prostego i szybkiego zamawiania najpopularniejszych części zamiennych.
Wreszcie, konserwacja lub naprawa narzędzi jest tym bardziej efektywna, że duża liczba części jest wspólna dla wszystkich narzędzi w asortymencie.

2 minuty na odkrycie E-007/E-007T z Jérémy

Odkryj w 2 minuty, narzędzia akumulatorowe E-007 i E-007-T Scell-it do metalowych kotew do płyt gipsowo-kartonowych. Prawdziwa rewolucja na rynku mocowań w płytach gipsowo-kartonowych. E-007 i E-007-T podnoszą standardy rynkowe, oferując zasilaną bateryjnie alternatywę dla montażu kotew w masowo produkowanej płycie gipsowo-kartonowej: gwarantowany wzrost wydajności i komfortu. Opatentowane na świecie, ekskluzywne produkty - niespotykane!